Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile Akademetre Research tarafından ortaklaşa oluşturulan AVM endeksinin Aralık ayı sonuçları açıklandı. Aralık 2017 verileri bir önceki dönemin aynı ayı ile karşılaştırıldığında ziyaret sayısı endeksinde % 1,8’lik bir artış yaşandığı gözlemlendi. Ciro endeksi 2017 Aralık döneminde bir önceki yılın aynı ayı ile karşılaştırıldığında ve enflasyondan arındırılmadan incelendiğinde % 15,5 artış kaydetti.

 

MAJİ NETWORK İLE REKLAM YATIRIMINIZIN KARŞILIĞINI ALMA AYRICALIĞINI YAŞAYIN!

Maji Network, ölçümlenebilirlik özelliği ile markalara yaptıkları reklam yatırımının karşılığını alma ayrıcalığı sunan Security Gates’in yanısıra AVM içinde gerçekleştirdiği farklı projeleri ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Security Gates’i tercih ederek Türkiye genelindeki mağaza açılışları ve dikkat çekici kampanyalarını AVM giriş noktalarında hedef kitlesine duyuran Carrefour, Maji Network mecraları ile sıcak satışa yönlendirmede bir adım öne geçti.Security Gates’in yanısıra Carrefour AVM içi reklam alanlarında yürüyen merdiven ve özel prodüksiyonlu tak çalışmalarıyla alışveriş merkezi ziyaretçilerini yakalarken, Otopark Dönkart Projesi ile AVM’ye gelen kişilere kampanya duyurumlarını gerçekleştirdi.

İllere Göre Tarife kampanyası için Security Gates mecrasını tercih eden Vodafone, Şubat özel döneminde hedef kitlesine mesajını algının en açık olduğu AVM giriş noktalarından ulaştırdı…

Alışveriş merkezlerinin en yoğun olduğu yılbaşı döneminde hedef kitlesine kış hastalıklarından korunma ve bağışıklık sistemini güçlendirme mesajını iletmeyi amaçlayan Generica Cistus ve Imuneks Farma Security Gates’i tercih eden  markalar arasında yerlerini aldılar.

Security Gates’i iştah açıcı kampanyası ile tam bir görsel şölene çeviren Sbarro, kampanya duyurumunu AVM’lerde yaparak hedef kitlesini lezzet noktalarına yönlendirdi.

Leke çıkarma özelliği ile aranılan temizlik kalitesini sunan ACE, seçili AVM’lerde gerçekleştirdiği Security Gates çalışması ile tüketicileri AVM içi marketlere yönlendirdi.

Maji Network AVM networkünde yer alan ölçümlenebilir Security Gates projesinde İnşaat sektöründen Avenir İnşaat markası da yerini aldı. Marka yeni projesinin duyurumunu güvenlik dedektörleri üzeri reklam alanı olarak konumlandırılan proje ile bütünleşik bir mecra seçimi yaparak evlerinin kapısını güvenle ve mutlulukla açmaya davet ediyor.

 

MAJİ NETWORK İLE AVM VE HAVALİMANLARINDA DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞIN!

2017 yılında Türkiye genelindeki Havalimanlarında 2016 yılına göre elde edilen  yolcu sayısındaki %5 artışla Maji Network, havalimanlarında gerçekleştirdiği çalışmalar ile 63.727.448 kişiye ulaştı. Maji Network’ü tercih eden markalar, Alışveriş Merkezlerinde Aralık 2017 verilerinin bir önceki dönemin aynı ayı ile karşılaştırıldığında ziyaret sayısı endeksinde % 1,8’lik bir artış kaydedilmesiyle mesajlarını  daha çok kişiye ulaştırma şansına sahip oldu.

 

MAJI NETWORK HAVALİMANLARINDA MARKALARI AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR.

Vestel, 1 yıl boyunca Maji Network’ün İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde konumlandırdığı Terminal Ana Girişleri Reklam alanlarında yer alacak.

BASF markası, Maji Network’ün İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yer alan Giant Banner Projesi ile yolcu sayısının en yüksek olduğu yılbaşı dönemini değerlendirdi.

 

MAJİ NETWORK İLE TARKAN’I BİR DE BÖYLE DİNLE!

Yıllardır farklı teknolojik çözümleri ve ödüllü projeleri ile ses getiren çalışmalar gerçekleştiren Maji Network, Turkcell Fizy projesi ile yine bir ilke imza attı. Kanyon AVM’de gerçekleştirilen ve Audio SpotLight teknolojisi kullanılarak sadece tek bir noktada Tarkan’ın Yolla şarkısının yeni versiyonunun ilk kez dinletildiği çalışma sürpriz olması sebebiyle oldukça merak uyandırdı.

 

BMW, SAMSUNG VE CARREFOUR MAJİ NETWORK İLE AVM İÇİ REKLAM ALANLARINDA YERİNİ ALDI.

Her geçen gün artan ziyaretçi sayıları Türkiye’nin en büyük AVM networküne sahip Maji Network, hedef kitle ve markayı aynı noktada buluşturuyor. BMW, Samsung ve Carrefour markaları ile seçili AVM’lerde farklı çalışmalar gerçekleştiren markalar arasında yerlerini aldı.