ÇEVRE DOSTU ASKI & LAUNDRY BAG PROJESİ

Maji Network olarak patentli ve resmi tüm kullanım hakları tarafımıza ait, ölçümlenebilir mecralarımızdan bir diğeri olan “Çevre Dostu Askıile siz reklamverenlere yaratıcı pazarlama çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

%100 geri dönüşümlü malzemeden üretilen Çevre Dostu Askı’lar, Türkiye’nin en büyük ve kurumsal kuru temizleme firmaları aracılığı ile ülkemizin dört bir yanını kapsayan geniş network’ümüzde AVM içi ve cadde mağazalarının yanı sıra evlere elden teslim şeklinde de dağıtılarak “Eve Giren Tek Mecra” olma özelliği göstermektedir.

12 kg taşıma kapasitesine sahip olan Çevre Dostu Askı’lar, plastik askılara göre çok daha az yer işgal etmekle birlikte ekolojik dengenin her geçen gün tahrip edildiği günümüzde %100 doğal malzemeden üretilmesi özelliği ile markalara sosyal sorumluluk fırsatı da sunmaktadır.

Reklamveren: Turkcell
Reklamveren Temsilcisi: Ayşegül Şenalp, Aybüke Altuğ
Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi
Yönetici Kreatif Direktör: Gökhan Atasoy
Yaratıcı Ekip: Latif Çetinkaya, Volkan Yanık, Aysu Erenuluğ
Medya Ajansı: Mindshare
Network: Maji Network
Kullanılan Mecra: Çevre Dostu Askı

REKLAMVEREN YORUMLARI

Şefika ALKAYA – Manager – Mindshare Medya Hizmetleri A.Ş.

‘‘Turkcell – Profesyoneller Kulübü’’ kampanyamız doğrultusunda Kasım – Aralık 2011 döneminde Çevre Dostu Askı mecrasını da değerlendirme fırsatı bulduk. Gerek hedeflediğimiz kitlenin evine girmek, gerekse askıların geri dönüşümlü malzemeden üretilmesinin sosyal sorumluluk yaklaşımımızla örtüşmesi, mecrayı tercih etmemizde en önemli rol oynayan faktörler oldu. Mecranın kampanyamızın duyurumunda etkili olduğu görüşündeyiz.

Reklamveren: Limango
Reklamveren Temsilcisi: Sinan Uycan
Network: Maji Network
Kullanılan Mecra: Çevre Dostu Askı

REKLAMVEREN YORUMLARI

Sinan UYCAN – Limango Genel Müdür Yardımcısı / Pazarlama

“Çevre dostu askılarda 2011 yılı Aralık ayı boyunca bir ay süreyle yer aldık. Limango, bir özel alışveriş sitesi ve tekstilden aksesuara, ayakkabıdan dekoratif ev ürünlerine binlerce ürünü üyelerinin beğenisine sunuyor. Ekim ortasında çoklu mecra kullanarak başlattığımız lansman kampanyamızın bir parçası olarak, işlevi gereği bizim yapmakta olduğumuz iş ile direkt bağlantılı çevre dostu askıları kullanma kararı aldık. Online dışında konvansiyonel mecrayı kullanma amacımız, tüketiciler ile günlük yaşam döngüsünün mümkün olabilecek her anında iletişim kurabilmekti. Askılar tüketicilere markamıza dokunabilme, elle temas etme şansı verdi. Üstelik lansman süresinden bağımsız olarak, evlerinde kalma şansını da yakalamış olduk.”

Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Temsilcisi: Ebru Anginer
Network: Maji Network
Kullanılan Mecra: Çevre Dostu Askı

REKLAMVEREN YORUMLARI

Ebru ANGİNER – Speed Medya – Açıkhava Medya Grup Direktörü

“Türk Telekom mevcut ve yeni müşterilerine, ödedikleri ücrete karşılık olarak daha fazla değer almaları amacıyla “Ev Sigorta” kampanyası yapmıştır.
TEPE Güvenlik Firması ve Türk Telekom işbirliği ile, TEPE Güvenlik firması tarafından piyasada daha yüksek bir bedel ile sunulan ev güvenlik sistemi Türk Telekom müşterilerine 24 aylık taksitler ile sunulmuştur. Böylece Türk Telekom ve Ev kavramı daha bir perçinleştirilmiş, Evde verilen ek fayda sağlayan hizmetlerle ev telefonuna olan sadakat arttırılmak istenmiştir. Buradan hareketle, doğaya dost şekilde kampanya bilgilendirici hazırlanan askılar ürettirilip, kuru temizlemeciler aracılığı ile dağıtımı sağlanıp, farklı ve yaratıcı bir kullanım yapılmıştır.
İstanbul’un tüm ilçelerindeki kuru temizlemecilere, üzerinde bilgilendirici görselimiz bulunan çevre dostu askılar dağıtıldı. Bu şekilde binlerce haneye ulaşılarak güvenliğin en çok önemsendiği evlerimizde kampanyamızı duyurmuş ve evlerde yerlerimizi alarak akılda kalıcı bir projeyi başarmış olduk.
Sonuç olarak Ev Gibisi Yok çatısı altında vurgulanmak istenen evde avantaj çok ev gibisi yok imajı pekiştirilmiş, yaratılan ek fayda ve hizmetlerin bu yaratıcı yolla sürekli göz önünde olup aktivasyona geçilmesi sağlanmıştır.”

Reklamveren: Microsoft
Reklamveren Temsilcisi: Sercan Uslu
Network: Maji Network
Kullanılan Mecra: Çevre Dostu Askı

REKLAMVEREN YORUMLARI

Sercan USLU – Microsoft Türkiye – Perakende Satış ve Pazarlama Bölümü

“Çevre Dostu Askı çalışmasını Windows 7 ürünümüz için yürütmekte olduğumuz Orijinal Windows Kampanyası kapsamında Şubat – Mart 2011 döneminde değerlendirme fırsatı bulduk. Tüketicilerin evlerine giren bir reklam mecrası olması ve tümüyle geri dönüşümlü malzemelerden üretilmesi özellikleri ile ilgimizi çeken çevre dostu askılarla Orijinal Windows kampanyamız kapsamında tüketicilerle paylaştığımız 4 temel mesajımız olan %100 Orijinal, %100 Güzel, %100 Yeni ve %100 Temiz ile de son derece örtüşen başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Tüketiciler ile kendi evlerinde ve fonksiyonel birer araç üzerinden iletişim kurmamızı sağlamasının yanı sıra, gerek ölçümlenebilirliği gerekse geri dönüşümlü malzemeden üretilmesi açısından sosyal sorumluluk konusundaki yaklaşımımıza uyumluluğu, çevre dostu askı projesini bizler için cazip kılan diğer özelikleri oldu.”

 

 

Maji Network olarak patentli ve resmi tüm kullanım hakları tarafımıza ait, ölçümlenebilir mecralarımızdan bir diğeri olan “Çevre Dostu Askı” projemiz ile birlikte “Laundy Bag” projemizile de siz reklam verenlere yaratıcı pazarlama çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Çevre Dostu Askı projesinin ardından kuru temizleme poşetlerinin üzerini özel tasarımlarla  reklam alanı olarak kullandığımız yeni projemiz “Laundry Bag” ile birliktesiz reklam verenlere yaratıcı pazarlama çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Türkiye’nin en büyük ve kurumsal kuru temizleme firmaları aracılığı ile ülkemizin dört bir yanını kapsayan geniş network’ümüzde AVM içi ve cadde mağazalarının yanı sıra evlere elden teslim şeklinde de dağıtılarak “Eve Giren Tek Mecra” olma özelliği göstermektedir.

Neden Laundry Bag

  • Eve giren ölçümlenebilir reklam mecrasıdır.
  • %100 görünürlük sağlar.
  • Etkin tasarım alanına sahiptir.
  • Marka ile bire bir temas ayrıcalığı sunar.
  • Promosyon dağıtımı, indirim kuponu ve yönlendirme imkanı sunar.
  • Tüm Türkiye’de geniş bir network’e sahiptir.
  • Hedef kitleyi hane içinde marka ile buluşturur.
  • Şehir, bölge, semt ve cinsiyet seçme özgürlüğü sunar.

Farklı sektörlerden markalarla gerçekleştirmiş olduğumuz bazı çalışma ve proje fotoğraflarını inceleyebilirsiniz…