WCPN | WIRELESS CHARGING POINT NETWORK PROJESİ

Gelişen teknoloji dünyası içinde sokakta, evde, okulda, restaurant, cafe, toplu taşıma araçları, spor salonları kısaca insanların aktif olduğu her alanda online olmak isteyen tüketicinin taleplerine yanıt veren bir mecra oluşturmak hedefi ile yola çıktık. İnovasyonu öncelik alıp, bu yeni teknolojiyi insanların kullanımına sunarken aynı zamanda markaları hedef kitle ile yakın temas içinde bir araya getirecek yeni bir reklam mecrasını daha hayata geçirdik.

Hepimizin bildiği gibi son yıllarda özellikle akıllı telefon ve tabletlerin sarjlarının kısa sürede tükenmesi nedeni ile insanlar cafe, restaurant gibi vakit geçirdikleri noktalarda telefonlarını sarj edecek priz vb. elektrik noktası arar durumdalar. Hızla gelişen teknolojiler ve bu teknolojilere paralel artan talepler insanların hayatlarını daha konforlu ve güvenli hale getirecek icatların da doğmasına neden oluyor.

Wireless Charging Point (WCP) kullanıcıların mekanlarda telefonlarını sarj için verdikleri zaman kaybolma, sarjdayken kişinin aranması ve ulaşılamaması ve cihazın çalınma gibi risklerinden dolayı yaşadıkları tedirginliği ortadan kaldırırken, insanlara bulundukları noktadan ayrılmadan telefonlarını sarj etme kolaylığı da sağlıyor. Böylece markalar da vermiş oldukları reklam sayesinde ilk kez hedef kitlelerine bir reklam aracılığı ile anında fayda sağlayarak, tüketici ile de duygusal bağını arttırıp hayatlarını kolaylaştırma yolunda önemli bir adım daha atmış oluyorlar.
NumNum Restaurant ve Atatürk Havalimanı CIP lounge’lar ile başlayan projemiz Üniversiteler, Alışveriş Merkezleri, Restoran & Cafe zincirlerinde ve Sinemalarda hızla büyümeye ve insanları mutlu etmeye devam edecek.