SECURITY GATES PROJESİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

 

Konusunda Türkiye’deki en büyük AVM ve Havalimanı network’üne sahip MAJİ NETWORK, resmi kullanım hakları kendisine ait olan SECURITY GATES” reklam mecrasıyla alışveriş merkezleri, havalimanları ve plazalar gibi mekanların girişlerinde bulunan “X-Ray Cihazları ve Metal Kapı Dedektörlerini” reklam mecrası olarak kullanmaktadır. 

Zorunlu geçiş alanlarında bulunan ve tüketici ile markayı tek noktada buluşturan Security Gates, cihazların üzerinde bulunan ve mekanı kaç kişinin ziyaret ettiğini gösteren sensör sayaçlar sayesinde “Outdoor ve Indoor’da ölçümlenebilir tek mecra” olma özelliğiyle de reklamverenler tarafından en çok tercih edilen mecra konumundadır. 

En büyük 5 Havalimanı, Türkiye çapında 135 Alışveriş Merkezi ve en prestijli İş Plazaları ile FMCG, Finans, GSM, Otomotiv ve Tekstil gibi bir çok sektörün en çok tercih ettiği mecra olan Security Gates, markanıza “algıda kaçınılmazlık” ve “ölçümlenebilirlik” ayrıcalığı sunmaktadır. Network’ümüz dahilindeki anlaşmalı Havalimanlarımızda Yıllık yaklaşık “103 milyon ziyaretçiAlışveriş Merkezlerinde 40 farklı ilimizde Aylık yaklaşık “65 Milyon ziyaretçi” ile markaları buluşturuyoruz.

Sizin de tercihiniz Maji Network ile Security Gates olsun,

Markanızı şansa bırakmayın,

 Hedef kitlenizi doğru mecra ile yakalayın…     

“X-Ray Cihazları” ve “Metal Kapı Dedektörleri” sensörlü sayaçlar sayesinde hem havalimanlarına giren ziyaretçi sayısını hem de cihazlar üzerindeki reklam uygulamalarının rakamsal değerlerini ölçümleyebiliyoruz! Çalışma sonrası, kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde ziyaretçi resmi sayılarını içeren Security Gates Mecra Erişim Raporunu reklamverenlerimizle paylaşıyoruz.

FMCG, Finans, GSM, Otomotiv ve Tekstil gibi bir çok farklı sektörden markalarla gerçekleştirmiş olduğumuz bazı çalışma ve proje fotoğraflarını inceleyebilirsiniz…