Hakkımızda

Reklam sektörüne 2006 yılında adım atarak; Gerilla Projeleri, Özel Reklam Alanları ve patentli mecrası olan Security Gates Projesi ( X – Ray Cihazları & Metal Kapı Dedektörleri ) konusunda Türkiye’deki en büyük AVM Havalimanı ve Prestijli İş Plazalarında özel proje reklam alanları Network’üne sahip Maji NETWORK; uzman, yaratıcı ve dinamik ekibiyle kuruluşundan bu yana yeniliklerin öncüsü olmayı misyon edinerek Indoor & Outdoor özel reklam alanları projelerinde ölçümlenebilir ve inovatif çözümleriyle hep ilklere imza atmıştır.

2014 yılında KRİSTAL ELMA ve A AWARDS Açıkhava Ödül törenlerinde 9 büyük ödül alarak, toplamda başarılarımızı 11 ödülle taçlandırarak

Maji NETWORK, klasik reklam mecralarının dışına çıkan, “Patenti ile korunan, lisans ve gerekli tüm resmi izinleri alınmış, kullanım hakları kendisine ait olan” Security Gates Projesi ile sektörde adını duyurmuştur. Zorunlu geçiş alanlarında bulunan ve tüketici ile markayı tek noktada buluşturan Security Gates, cihazların üzerinde bulunan ve mekanı kaç kişinin ziyaret ettiğini gösteren sensör sayaçlar sayesinde “Outdoor ve Indoor’da ölçümlenebilir tek mecra” olma özelliğiyle de reklamverenler tarafından en çok tercih edilen mecra konumundadır.

En büyük uluslararası 5 Havalimanı, Türkiye çapında 135 AVM ve en prestijli İş Plazalar ile FMCG, Finans, GSM, Otomotiv, Tekstil gibi birçok sektörün en çok tercih ettiği mecra olan Security Gates, markalara “algıda kaçınılmazlık” ve “ölçümlenebilirlik” ayrıcalığı sunmaktadır. Network’ümüz dahilindeki anlaşmalı Havalimanlarımızda yıllık yaklaşık “103 Milyon yolcu”, AVM’lerde 45 farklı şehirde aylık yaklaşık “65 Milyon ziyaretçi” ile markaları buluşturuyoruz.

Security Gates projesinin yanı sıra Plaza Profesyoneller Raket Network Projesi, Kablosuz Şarj Noktası Projesi ( Wireless Charging Point ‘WCP’ ), AVM, Havalimanları ve Plazalar Indoor Özel Reklam Alanları Projeleri, Çevre Dostu Askı & Laundry Bag Projesi, Road Show Projesi, 3D Asphalt-Art Projesi, Sortie / Huqqa / The Market Bosphorus Reklam Alanları Projeleri, AVM Guerilla Marketing Projeleri, D2B Projesi, Metro Market Reklam Alanları Projeleri ve Bizim Toptan Market Reklam Alanları Projeleri vb. birçok özel proje ile markalara yaratıcı pazarlama faaliyetleriyle inovatif reklam ve tanıtım çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Deneyimli, başarılı ve dinamik bir ekipten oluşan kadromuzla reklam dünyasında kısa zamanda tanınan bir ajans haline geldik. Yaratıcı iletişim mecraları ile sektörün dev markalarına hedef kitlelerine ulaşmada etkin ve geri dönüşü yüksek mecralar sunarak, reklam ve PR alanındaki deneyim ve bilgileri ile marka hedeflerine uygun iletişim stratejileri geliştiren tam hizmet ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Dünya reklam sektörünü yakından takip ediyor, iletişimin her noktasında ölçümlenebilirliği göz önünde bulundurarak sektöre alternatif mecralar kazandırmayı hedefliyor, yaratıcılığı ve inovasyonu reklam sektöründe maksimum oranda geliştirmeye önem veriyoruz.

Vizyonumuz
Maji Network olarak, tüm dünyada trend haline gelen inovasyonu reklam mecralarında kullanarak, tüketici ile markayı en optimum şekilde buluşturacak yaratıcı projelerimizle sektörde lider olmak.

Misyonumuz
Deneyimli, dinamik, yaratıcı ekibimizle Maji Network olarak, tüm dünyada trend haline gelen inovasyonu reklam mecralarında kullanarak, tüketici ile markayı optimum şekilde buluşturacak yaratıcı projelerimizle başarılarımıza yenilerini eklemek.

ÖDÜLLERİMİZ