3D ASPHALT ART

Maji Network ve MM Promotion resmi ortaklığı ile patentli outdoor mecralarımızdan 3D Asphalt Art  projemiz ile reklamverenlere yaratıcı pazarlama çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Maji Network – 3D Asphalt Art projesi, 3 (üç) boyutlu tasarımı ve dikkat çekici bir mecra olması özelliğiyle gerek AVM indoor alanlarında, gerekse outdoor uygulamasıyla büyük ilgi çekiyor.

Projemiz kapsamında, klasik floor graphics uygulamasından farklı olarak marka ve ajansların istediği 3 (üç) boyutlu tasarımlar yurt dışı proje ortaklığı uzmanları tarafından Almanya’da çalışılmaktadır. Proje kapsamında kullanılan patentli ve emsallerinden ayrılan en önemli özelliği doğal koşullardan kolay kolay etkilenmemek olan zemin materyali ile ürün, 3 (üç) boyutlu olarak sergilenmektedir.

Outdoor reklamcılığında reklamın içeriğiyle beraber, sunum kalitesi, mukavemeti ve farkedilir olması büyük önem taşır. Asphalt Art’ın yeni ve patentli ürünü Asfalt Folyo ile bu mecrada yeni ve büyük bir atılım gerçekleştirilmiştir.

3 (üç) boyutlu Asfalt Folyo, diğer PVC ürünlerden farklı olarak kullandığı hafif alüminyum sayesinde asfalt, beton, arnavut kaldırımı, parke, taş gibi zeminlerde eğim farkı gözetilmeksizin döşenebilir bir malzemedir ve mukavemetiyle çok yoğun yaya ve araç trafiğinde dahi 9 ay dayanıklılık garantisi sunmaktadır. 3 (üç) boyutlu Asfalt Folyo, emsalleri gibi laminasyon gerektirmez.

3 (üç) Boyutlu Asfalt Folyonun ayırt edici özellikleri

Üzerinde bulunan kuvvetli kristal yapıştırıcısı sayesinde asfaltı kavrar.

Yüksek kaliteli ve ince bir malzemedir.

Mukavemeti uzun sürelidir.

Yumuşak alüminyumdan üretilmiştir.

Ekstra laminasyon gerektirmez.

Her türlü zemine uygulanabilir.

Her türlü deterjan ile temizlenebilir.

 

3D Asphalt Art Uygulama Alanları

Benzin istasyonları

Karayolları

Havalimanları

Otobüs durakları

Etkinlikler (Formula 1, maraton,vb.)

Fuar alanları

Alışveriş merkezleri (zemin ve merdiven)

Metrolar

Farklı sektörlerden markalarla gerçekleştirmiş olduğumuz bazı çalışma ve proje fotoğraflarını inceleyebilirsiniz…